Benoeming Ruud Joosten nieuwe MD Claranet Benelux BV

Ruud Joosten
Managing Director, Claranet Benelux
Ruud Joosten is per 1 november 2011 benoemd als Managing Director (MD) van Claranet Benelux B.V. Joosten volgt Arthur van Grinsven op, die Claranet sinds 2007 leiding gaf en op 1 juli 2011 vertrok naar Cisco Systems als Country Sales Manager.
Het driekoppige Management Team, bestaande uit Léon Mikkers (Director Finance), Mike van Batenburg (Director Sales) en Ruud Joosten (Director Operations), heeft na het vertrek van Van Grinsven met succes de leiding tijdelijk over genomen. Onder het motto van ‘Never change een winning team’ zijn wij verheugd u te kunnen mededelen dat Ruud Joosten officieel is aangesteld als Managing Director (MD). Wij stellen onze nieuwe MD in een notendop graag even aan u voor:
Ruud begon zijn carrière in 2007 bij Claranet. Daarvoor werkte hij van 1996 – 2001 als logistiek & ICT manager bij United Fashion Makers te Waalwijk en van 2002 - 2007 als projectleider ICT bij de Grote Beek in Eindhoven. Bij Claranet startte hij in de functie Technical Accountmanager en heeft hij de business unit ‘Managed Services’ vormgegeven. Samen met zijn collega’s heeft Ruud met veel passie gewerkt aan de transformatie van Claranet, van een technisch naar een service georiënteerd bedrijf. Vanaf mei 2009 heeft Ruud de functie van Director Operations met succes ingevuld.
Claranet is een fantastisch bedrijf om voor te werken. Op het snijvlak van ICT-technologie en praktische bedrijfsvoering zijn het je klanten en collega’s die het bedrijf drijven tot continu verbetering op elk vlak.”

Bel 
